Süpertotobet Hesap Silme

Kullanıcılarını önemseyen ve her zaman onlara çeşitli avantajlar tanıyan Süpertotobet sizin de bildiğiniz üzere Curacao lisansı ile hizmet vermektedir. Lisansıyla ilgili gerekli olan tüm bilgilere sitesinde yer vermiştir. Bunun haricinde şirket bilgileri de yine sitesinde sunulan bilgiler arasındadır. Artık sorunsuz kullanabileceğiniz ve en ufak bir problemle bile karşılaşmayacağınız bir platform kullanıyor olacaksınız. Bu noktada söylemeliyiz ki ödeme yöntemlerini geniş tutmuştur. Böylece kolayca para yatırabilecek ve basit bir şekilde çekim yapabileceksiniz. Peki siz böylesine bir kuruluşu kullanmak istemez misiniz? Eğer üyesiyseniz ve hesabınızı silmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada Süpertotobet hesap silme işlemi hakkında gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde alacaksınız.

Süpertotobet Hesabı Nasıl Silinir?

Kolayca para yatırabildiğiniz, istediğiniz gibi kazanabildiğiniz Süpertotobet hesabınızı mı silmek istiyorsunuz? O zaman unutmamalısınız ki bu kuruluş üzerindeki hesabınızı bazı basit yollarla kapatabilirsiniz. Nasıl mı? İlk olarak Süpertotobet giriş yapın. Daha sonra sitede yer alan ayarlar sayfasına geçin. Ardından hesap ayarlarını bulun. Burada ise hesabı sil butonunu kullanın.

Tıkladıktan hemen sonra silinmeyecektir tabii ki. Sizden bazı bilgiler istenecektir. Örneğin en başta şifrenizi yazacak ve öyle devam edeceksiniz. Ardından sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza bir mesaj gelecektir. Bu mesajda kod yer almaktadır. O kodu ekrandaki alana yazacaksınız ve devam edeceksiniz. Eğer ki 2Factor doğrulaması yaptıysanız onu da mutlaka kaldırmayı unutmamalısınız.

Süpertotobet Hesap Dondurma

Hesabınızı silmek yerine dondurabilir ve bir süreliğine de olsa girişleri kapatabilirsiniz. Peki ama bunu neden yapmalısınız? Söylemeliyiz ki bu kuruluş üzerinde hesabını silen kişilerin %85’i geri döndüler ve onlar tekrardan yeni kayıt almak zorunda kaldılar.

Eski hesaplarına tanımlanan tüm avantajlardan da mahrum kalmış oldular. Eğer ki siz de bir süre sonra geri dönmeyi düşünüyorsanız mutlaka kalıcı olarak silmek yerine geçici olarak dondurmalısınız. Böylece sorunsuz bir şekilde tekrardan erişim sağlayabilirsiniz. O zaman yapılması gereken şey Süpertotobet hesap dondurma olacaktır. Siteye giriş yaptıktan sonra hesap ayarları kısmında hesabımı bloke et kısmına tıklayacaksınız. Daha sonra sizden istenen bilgileri girecek ve hesabı askıya alacaksınız.

Yorum yapın